fbpx

5 urodziny Dwukropka!

Świętujemy nasze okrągłe 5 urodziny! Świętujecie z nami? 🙂 Przede wszystkim zachęcamy do dołączenia do URODZINOWEGO WYDARZENIA – bo to tam właśnie na bieżąco informujemy, co się dzieje. Nic Wam wtedy nie umknie. Co zaplanowaliśmy dla czytelników/czek Dwukropka?

27 stycznia rusza KONKURS NA URODZINOWE ŻYCZENIA DLA DWUKROPKA! Bo jak każdy my też je lubimy 🙂 Można nagrać filmik, zrobić kartkę urodzinową, wykleić, narysować, wyśpiewać – forma dowolna. Liczą się pomysłowość, oryginalność i dobra rodzinna zabawa! Życzenia opracowane wspólnie z dzieckiem/dziećmi zamieszczamy pod POSTEM KONKURSOWYM na Facebooku do dnia 1 lutego do północy. Nasze jury przyzna po 3 miejsca w dwóch kategoriach: młodsze dzieci (do ok. 7 lat) oraz starsze dzieci (powyżej 8 lat).

Nagrody – do 7 lat:
I miejsce – Dwukropkowy kubek i torba oraz zestaw 3 wybranych przez Organizatora książek;
II miejsce – torba i zestaw 2 wybranych przez Organizatora książek;
III miejsce – zestaw 2 wybranych przez Organizatora książek;
Nagrody – od 8 lat:
I miejsce – Dwukropkowy kubek i torba oraz zestaw 3 wybranych przez Organizatora książek;
II miejsce – torba i zestaw 2 wybranych przez Organizatora książek;
III miejsce – zestaw 2 wybranych przez Organizatora książek.

Każdy uczestnik zamieszczając komentarz wybiera kategorię wiekową, do której chce być klasyfikowany. Regulamin konkursu: REGULAMIN KONKURSU Z OKAZJI 5 URODZIN DWUKROPKA.

Na naszym profilu na Instagramie pojawił się również KONKURS ZDJĘCIOWY – można pobawić się w tworzenie urodzinowego zdjęcia z książką/książkami Dwukropka. Oczywiście, ważne, aby oznaczyć nasz profil oraz użyć hasztagów #WydawnictwoDwukropek i #5UrodzinyDwukropka

We współpracy z Mac Edukacja przygotowaliśmy również KONKURS „BIBLIOTECZKA PRZEDSZKOLAKA” DLA GRUP PRZEDSZKOLNYCH. Szczegóły tutaj.

Co jeszcze czeka na czytelników/czki Dwukropka? Dokładnie w dniu naszych urodzin 1 lutego przez cały dzień będzie obowiązywał RABAT 50% (rabat obowiązuje od ceny katalogowej, nie łączy się z innymi rabatami) na książki Dwukropka w Księgarni Edukacyjnej. Kod rabatowy: 5lat

Przez cały nasz urodzinowy dzionek 1 lutego w URODZINOWYM WYDARZENIU (warto dołączyć!) oraz na Instagramie będą też pojawiać się ZADANIA-NIESPODZIANKI 🙂 Liczymy na Wasz refleks i zaangażowanie! Okazji do zdobycia nagród, a przede wszystkim do świetnej zabawy na pewno nie zabraknie 🙂 Świętujcie z nami 5 urodziny Dwukropka!

Powrót