fbpx

Konkurs „Czytamy z Sercem”!

Jako partner wspaniałego wydarzenia Czytamy z Sercem serdecznie zapraszamy do dołączenia do tej Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej! To bezpłatna inicjatywa czytelnicza i edukacyjna, organizowana w ramach obchodów dwóch świąt odbywających się 29 września – Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca 🙂 Wszystkie informacje znajdziecie w wydarzeniu Ogólnopolska Akcja Czytelnicza „Czytamy z Sercem” – II edycja

W ramach wydarzenia zapraszamy również do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 zestawy fantastycznych książek:

Konkurs odbywa się na profilu Dwukropka na Facebooku – zadaniem uczestników jest przygotowanie jakiegoś smacznego, kolorowego, zdrowego posiłku, przekąski, babeczki. Uczestnik wstawia jedno zdjęcie w komentarzu pod postem o konkursie. Każdy może wziąć udział w konkursie, odbywa się on niezależnie od zgłoszenia udziału w akcji (choć, oczywiście, zachęcamy – przekażcie informację o tym wydarzeniu nauczyciel(k)om swoich dzieci, pracownikom bibliotek!).

Do dzieła! I – smacznego! 🙂

Pobierz REGULAMIN KONKURSU „Czytamy z Sercem”

Powrót