fbpx

Marcowe nowości dla najmłodszych!

Piękne opowieści o tym, co ważne. Wiedza w ciekawej formie. Zachwycające ilustracje. To wszystko czeka na najmłodszych w naszych nowościach:

📙Świat w piżamie – nowe wydanie znanej już czytelnikom książki o czteroletnim Krzysiu, który każdego dnia wieczorem tuż przed zaśnięciem snuje rozmyślania na temat tego, co się dzieje w nocy, kiedy miasto układa się do snu. W krótkich opowiadaniach m.in. o strażakach, pilotach, aptekarzach, ekipach sprzątających i sklepikarzach, na nowo zilustrowanych przez Annę Simeone, autorka – Justyna Drobkiewicz opisuje niezwykłe nocne życie, o którym chłopiec zaczyna śnić..

📙 Wielka księga dinozaurów w interaktywnej formie przekazuje wiedzę o tych fascynujących prehistorycznych stworzeniach. Poprzez kolorowanki, labirynty, sudoku i inne ciekawe zadania dzieci dowiadują się, jak wyglądały dinozaury, jak zdobywały pokarm i jakie środowiska zamieszkiwały.

📙 Niedźwiadek szuka przyjaciół – pięknie zilustrowana opowieść o zaufaniu, otwartości i sile bezinteresownej przyjaźni Monika Kamińska stworzyła pełną ciepła opowieść, która wzruszy nie tylko najmłodszych… Kartonowe wydanie z zaokrąglonymi rogami będzie przyjazne nawet malutkim niecierpliwym rączkom 🙂

Powrót