fbpx

Miejscy Szpiedzy znów w akcji!

Z ręką na sercu możemy Was zapewnić, że ta seria z powodzeniem może konkurować z ekranami smartfonów sprawiając, że nastoletni wielbiciele adrenaliny nie będą chcieli odrywać się od kolejnych rozdziałów! Oto nadchodzi trzeci tom rasowej powieści szpiegowskiej z grupą nastoletnich agentów/tek tworzących ciekawy tygiel kulturowo-osobowościowy!
〰〰〰
Autor James Ponti serwuje czytelni(cz)kom wszystko, czego mogą spodziewać się po młodzieżowej odmianie tego typu literatury – pełnokrwistych bohaterów, wciągającą intrygę, błyskotliwe dialogi, ale – co ważne – nie stroni też od problemów wieku nastoletniego, trudności z przystosowaniem się do grupy, kwestią rywalizacji.
Po zlikwidowaniu kreta w swojej organizacji, Miejscy Szpiedzy są gotowi do kolejnej misji. Złowroga Umbra chce za wszelką cenę zwerbować północnokoreańskiego fizyka jądrowego, dlatego młodzi agenci postanawiają mieć oko na jego syna, i wysyłają Parisa na turnieje szachowe do Moskwy i Pekinu, w których będzie uczestniczył szachowy geniusz. Jednocześnie Sydney zostaje młodszą reporterką portalu dla nastolatków. Towarzysząc córce brytyjskiego miliardera podczas trasy koncertowej najważniejszego zespołu w wytwórni jej ojca, musi odkryć, co łączy muzyków i miliardera z tajemniczym zniknięciem głowic nuklearnych z rosyjskiej bazy wojskowej.
〰〰〰
Od brawurowego włamania do jednego z najbardziej ekskluzywnych domów w Londynie, przez niebezpieczną tajną misję, aż po desperacką akcję ratunkową na ulicach Pekinu — Miejskich Szpiegów czekają prawdziwe wyzwania.
〰〰〰
SERIA: Miejscy szpiedzy
Tom I – Miejscy szpiedzy. Miasto świateł
Tom II – Miejscy szpiedzy. Złote wrota
Tom III – Miejscy Szpiedzy. Zakazane Miasto

Powrót