fbpx

(Nie) tacy sami – nowy cykl dla maluszków!

Premiera nowej serii książek (Nie) tacy sami już 20 maja!

To książki, które powstały z miłości do dzieci i do rodziców 🧡 Z ogromnego doświadczenia i empatii autorki, Magdaleny Boćko-Mysiorskiej, która rozumie, że wychowywanie dzieci i przyjęcie je takimi, jakie są, z całym wachlarzem indywidualnych cech, postaw i emocji, to trudne zadanie dla rodziców w świecie pełnym napięć, wyzwań i oczekiwań.

„Tosia i Julek robią siku” oraz Tosia i Julek się kąpią” to pierwsze części cyklu dla maluszków. W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różny sposób. Promotorka Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: o tym, jak postępować z nocnikiem, jak różnie dzieci reagują na wodę, o tym, jak sobie poradzić ze złością u dziecka. Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa podczas oglądania pięknych ilustracji Doroty Prończuk oraz utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

Patronat: Portal Zdrowia Dziecka 🔸 Dzieci – czasopismo dla rodziców przedszkolaków 🔸 Qlturka.pl 🔸 NVC Lab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy 🔸 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę 🔸 NVC Coaching.pl – coaching, warsztaty, mediacje 🔸 Czytam to 🔸 Mama na roślinach – Asja Michnicka 🔸

Seria (Nie) tacy sami
Tom I – Tosia i Julek robią siku
Tom II – Tosia i Julek się kąpią

Powrót