fbpx

“Pieśni Zaginionego Kontynentu” zgarniają nagrody i… serca :-)

O tym, że Pieśni Zaginionego Kontynentu szturmem podbijają serca czytelników i czytelniczek dowiadujemy się nie tylko z licznych wiadomości i życzliwych komentarzy 🙂 Świadczą o tym również nagrody, jakie zdobywa ta wyjątkowa książka Przemysława Hytrosia, zilustrowana przez Agnieszkę Wajdę.

Pod koniec stycznia zakończyło się głosowanie w plebiscycie podsumowującym sezonowe konkursy serwisu Granice.pl (“Najlepsza książka na wiosnę / lato / jesień / zimę”)  – Książki Roku 2020“, którego organizatorem jest serwis Granice.pl. W plebiscycie rywalizowało prawie 100 tytułów, a internauci oddali niemal 80 tys. głosów. Plebiscyt “Książki Roku” organizowany jest przez redakcję serwisu Granice.pl już od 12 lat. Pieśni Zaginionego Kontynentu” znalazły się wśród laureatów plebiscytu, otrzymując nagrodę jury w kategorii “Najlepsze książki dla najmłodszych 2020”!

Zaledwie miesiąc później decyzją Kapituły XIX edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka  otrzymały znów wyróżnienie – nagrodę główną w kategorii książki dla dzieci starszych w wieku 8-17!

Cieszymy się niezmiernie i dziękujemy wraz z twórcami tej wspaniałej książki za docenienie naszej wspólnej pracy!

Powrót