fbpx

Premiera nowego cyklu dla maluszków i konkurs!

Świętując dzisiejszą premierę nowej serii książeczek dla maluszków  (Nie) tacy sami  zapraszamy do udziału w zabawie na naszym profilu na Facebooku [klik]. Do wygrania 5 zestawów po 2 książeczki – „Tosia i Julek robią siku” oraz „Tosia i Julek się kąpią”. Ponadto, wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie, otrzymają Kod Rabatowy do wykorzystania do końca czerwca.

„Tosia i Julek robią siku” oraz Tosia i Julek się kąpią” to pierwsze części cyklu dla maluszkówJak mówi sama autorka, Magdalena Boćko-Mysiorska – „W tych książkach znajdziecie bliskość i autentyczność. Realne wyzwania i wątpliwości. Emocje, uczucia i potrzeby. Empatię i niewartościujące towarzyszenie. Akceptację różnorodności i bezwarunkową miłość. Czyli wszystko, czym żyję i chciałabym zarażać świat”.

W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów – bliźniętom, Tosi i Julkowi, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różny sposób. Pięknie zilustrowane przez Dorotę Prończuk książeczki poruszają tematy, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: o tym, jak postępować z nocnikiem, jak różnie dzieci reagują na wodę, o tym, jak sobie poradzić ze złością u dziecka. Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa podczas oglądania pięknych ilustracji oraz utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

Seria (Nie) tacy sami
Tom I – Tosia i Julek robią siku
Tom II – Tosia i Julek się kąpią

Powrót