fbpx

Wygraj jedną z naszych listopadowych nowości!

Oczekiwanie na święta w tym roku może być nieco mniej radosne, niż zazwyczaj, dlatego chcemy Wam umilić ten czas! Zapraszamy do zabawy zarówno na naszym profilu na Facebooku, jak i na Instagramie – do zdobycia egzemplarze naszych listopadowych nowości 🙂 Zajrzyjcie koniecznie  – akcja trwa do soboty 28 listopada!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Dwukropek.
2. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Dwukropek
3. Konkurs rozpoczyna się 26.11.2020 i trwa do 28.11.2020 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, na profilu internetowym Organizatora znajdującym się w serwisie Facebook oraz Instagram.
3. Nagrodą w konkursie jest w sumie 10 książek – po 5 na każdy profil.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 2 dni roboczych od zakończenia konkursu.
5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
7. Administratorem danych osobowych zebranych podczas Konkursu jest Organizator. Dane osobowe Uczestników przetwarzane są przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu, w tym ogłoszenia wyników Konkursu, przekazania Nagrody oraz wykonania innych obowiązków wynikających z Regulaminu.
8. Udział w Konkursie jest równoznaczny z przeczytaniem i zaakceptowaniem przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu oraz upoważnieniem Organizatora do przetwarzania danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu.


Powrót