fbpx

Dodaj do ulubionych

100 sukienek. Jeśli duch istnieje

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Susan Maupin Schmid
Ilustrator:
Lissy Marlin
Tłumacz:
Magdalena Wasilewska
Ilość stron:
288
Wiek:
7 - 11
Sugerowana cena detaliczna:
24,99 zł
Indeks:
890285
Kup książkę
×

Książkę "100 sukienek. Jeśli duch istnieje" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "100 sukienek. Jeśli duch istnieje" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera styczeń 2018 r.

Kontynuacja przygód Słodkiej Buźki! Wewnątrz zaczarowanego zamku znajduje się tajemnicza szafa z setką magicznych sukien, których nikt nie nosi. Okazuje się, że każda sukienka ma moc, która dowolną osobę może zmienić w kogoś innego.

Niestety, od jakiegoś czasu w zamku mają miejsce niepokojące wydarzenia: ktoś niszczy ubrania, giną przedmioty służących, a nawet cenna biżuteria księżniczki Mariposy. Buźka oraz jej przyjaciel Roger są przekonani, że widzieli ducha włóczącego się po korytarzach zamku. Czy sprawcą całego zamieszania może być tajemnicza zjawa? Słodka Buźka oraz jej przyjaciel Roger postanawiają działać. Czy mimo grożącego im niebezpieczeństwa dadzą radę rozwiązać zagadkę? Z pomocą 100 sukienek istnieje cień szansy, że im się uda.

I tom – „100 sukienek. Jeśli magia działa”

„Autorka wpadła na niebanalny pomysł nadania im mocy zamieniania ludzi w zupełnie inne postacie. Kiedy Buźka zakłada taką sukienkę, ona jakiś magicznym sposobem zamienia ją w postać, która dawno, dawno temu, tę suknię nosiła. To znaczy, że i figura, i twarz Buźki wyglądają zupełnie inaczej. Nadal jest sobą, ale nie wygląda jak dawniej. Łatwo się domyślić, że taka magia daje człowiekowi wiele możliwości, z których Buźka w pierwszej części nie raz korzystała.”
Anna Jankowska

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót