fbpx

Dodaj do ulubionych

Jak zostać pisarzem?

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Simon Cheshire
Ilustrator:
Kate Pankhurst
Tłumacz:
Ewa Wojtyra
Ilość stron:
144
Wiek:
7 - 10
Sugerowana cena detaliczna:
24,99 zł
Indeks:
890161
Kup książkę Zobacz fragment

Premiera kwiecień 2017 r.

Intrygujący początek, wciągające rozwinięcie, zaskakujące zakończenie…. Mnóstwo wskazówek do napisania świetnych historii….

Jak zostać pisarzem to niezwykły poradnik, który sprawi, że u początkujących pisarzy zaczną płynąć twórcze soki! Od wymyślania imion zwariowanych bohaterów, poprzez konstruowanie wciągającej fabuły i zaskakujące zwroty akcji, aż po epickie zakończenia. Kiedy już się uda opanować to wszystko, czytelnicy nie będą chcieli rozstać się z twoją opowieścią. W Jak zostać pisarzem znajdziesz mnóstwo przydatnych porad, inspirujących pomysłów i wiele, wiele więcej!

„Nawet jeśli dziecko po przeczytaniu tej książki nie zostanie pisarzem, to na pewno ułatwi mu ona pisanie szkolnych wypracowań. Pojawiają się tu ćwiczenia związane ze zmianą czasu w opowiadanej historii, jest powtórka informacji o częściach mowy, pojawiają się również zasady interpunkcji. Autor uczy również swoich czytelników zasad obowiązujących podczas publicznych wystąpień. Dzięki temu „Jak zostać pisarzem” to książka nie tylko dla tych, którzy planują pisać powieści, ale również dla wszystkich uczniów, którzy mają problem z pisaniem albo chcieliby robić to jeszcze lepiej. Tutaj znajdą wiele ciekawych porad i mnóstwo ćwiczeń, które pomogą im w doskonaleniu i rozwijaniu swoich umiejętności.”
Magda Kwiatkowska-Gadzińska

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót