fbpx

Dodaj do ulubionych

Kalendarz kota Jaśniepana 2020 -ścienny

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Magdalena Gałęzia
Sugerowana cena detliczna:
34,99 zł
Indeks:
891021

Kalendarz ścienny z 12 rysunkami komiksowymi pochodzącymi z niezwykle popularnego bloga “”Miłozwierz”. Dla wszystkich fanów uroczego, ale rozkapryszonego kota Jaśniepana.

Miłozwierz, czyli Przygody kota Jaśniepana, śledzi na Facebooku już ponad 56 tysięcy fanów. Każdy nowy komiks zbiera setki „lajków” i mnóstwo komentarzy.  Pełne humoru historyjki opowiadają o tym, jak koty potrafią manipulować swoimi właścicielami.

Ich główny bohater to czarny, rozkapryszony kocur, który jest dość despotyczną postacią, ale mimo to autorka, Magdalena Gałęzia, darzy go wielką miłością i przekonuje, że Jaśniepan to po prostu bardzo inteligentne i wrażliwe zwierzę, które potrafi jasno zakomunikować, że coś mu się nie podoba.

O autorce:

Magdalena Gałęzia

Pochodzi z Kielc, mieszka we Wrocławiu. Absolwentka historii sztuki ze specjalizacją sztuki liturgicznej na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Na facebookowym fan page’u Miłozwierz przygody jej kota Chucka śledzi ponad 36 tysiąca fanów. Każdy komiks otrzymuje tysiące lajków i mnóstwo komentarzy. Prowadzi też sklep zoologiczny Miłozwierz we Wrocławiu.

Podobne dwukropek

Powrót