fbpx

Dodaj do ulubionych

Koty i kamerdynerzy

Wydawca:
DWUKROPEK
Autor:
Janine Beacham
Ilustrator:
Lisa Horton
Tłumacz:
Magdalena Korobkiewicz
Ilość stron:
264
Wiek:
9 - 12
Sugerowana cena detaliczna:
34,99 zł
Indeks:
890707
Kup książkę
×

Książkę "Koty i kamerdynerzy" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Koty i kamerdynerzy" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 15 maja 2019r.

Rose Raventhorpe mieszka w Yorke, jest córką lorda Fryderyka i lady Konstancji Baron z Yorkesborough. W sąsiedztwie dochodzi do serii zabójstw, a ofiarami są zawsze kamerdynerzy. Kiedy ukochany lokaj Rose, Argyle, zostaje zamordowany, Rose postanawia odkryć tożsamość sprawcy.

Dochodzenie prowadzi ją w podróż do świata ukrytego w podziemnej sieci labiryntów pod ulicami Yorku. Poznaje świat rabusiów, pojedynkujących się lokajów i ekstrawaganckich magików. Poznaje ekscentryczną grupę Strażników Yorku. Czy uda jej się prowadzić śledztwo w tym niebezpiecznym, nieznanym jej środowisku i odkryć, kto stoi za sprawą zabójstwa Argyle’a?

Seria: Śledztwa panny Rose
Tom I – Koty i kamerdynerzy
Tom II – Rubiny i kominiarze
Tom III – Miecze i upiory

„Śledztwa Panny Rose to nie jest książka dla czytelników o słabych nerwach. Morderstwa, mroczne przepowiednie, cmentarze, złodzieje ciał, to świat, w który wkroczyła młoda detektywka. Ale Rose jest dziewczyną zupełnie niepodobną do swojej matki. Nie patrzy na swoje pochodzenie, traktuje na równi wszystkich ludzi, niezależnie od tego, kim są. I nie waha się zawalczyć o sprawiedliwość. Jeśli więc lubicie koty i historie mrożące krew w żyłach, ta książka jest dla was.”
Magdalena Żerek 

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót