fbpx

Dodaj do ulubionych

Roryk. Nieśmiały detektyw. Sprawa zaginionej perły

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Oliver Schlick
Ilustrator:
Fiete Koch
Tłumacz:
Emilia Skowrońska
Ilość stron:
320
Wiek:
9 - 12
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Indeks:
892146
EAN:
9788381415415
Kup książkę
×

Książkę "Roryk. Nieśmiały detektyw. Sprawa zaginionej perły" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

Kup na Legimi Kup na Audioteka Kup na Publio
×

Książkę "Roryk. Nieśmiały detektyw. Sprawa zaginionej perły" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Kup na Legimi Kup na Publio

Premiera 26.10.2022 r. 

Roryk jest nietypowym detektywem: wstydzi się przesłuchiwać świadków, jest zbyt nieśmiały, by rozmawiać z informatorami, i zdecydowanie zbyt uprzejmy, by zadręczać podejrzanych pytaniami o alibi. Posiada za to własną, ściśle tajną metodę, dzięki której do tej pory udawało mu się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zagadki. Po prostu dotyka różnych przedmiotów i widzi, co się z nimi wcześniej działo. Ale czasami to nie wystarcza i musi je… polizać. Dlatego zawsze nosi przy sobie płyn do płukania ust.

Tym razem nieśmiały detektyw zajmuje się sprawą pewnej miliarderki, której zniknęła perła. A ponieważ każdy mieszkaniec domu – od sekretarki po lokaja – skrywa jakiś sekret, nie da się uniknąć przesłuchań. Z pomocą dwunastoletniej Matyldy Roryk podejmuje się najtrudniejszej sprawy w swojej karierze…

Seria Roryk. Nieśmiały detektyw:
1. Sprawa zaginionej perły
2. Sprawa Czerwonej Ważki
3. Tajemnica zamku Wiewiórzec

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót