fbpx

Dodaj do ulubionych

Sprawy inspektora Krokodyla. Tajemnice dziesięciu uczuć

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Susanna Isern
Ilustrator:
Mónica Carretero
Ilość stron:
96
Wiek:
3 - 5
Sugerowana cena detaliczna:
59,99 zł
Indeks:
892482
EAN:
9788381418102
Kup książkę
×

Książkę "Sprawy inspektora Krokodyla. Tajemnice dziesięciu uczuć" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Sprawy inspektora Krokodyla. Tajemnice dziesięciu uczuć" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 21 sierpnia 2024 r.

Kontynuacja bestsellera „Uczuciometr inspektora Krokodyla”. W Leśnogrodzie, urokliwym miasteczku skrytym pośród drzew, życie toczy się zgodnym rytmem. Ale czasami wydarza się coś dziwnego. Wtedy do akcji wkracza inspektor Krokodyl. Ten sławny detektyw wie wszystko o uczuciach. Tym razem będzie musiał przeanalizować zachowania mieszkańców, by odkryć, jakie uczucia przeżywają. W badaniu tropów pomogą mu niezwykła cierpliwość oraz oczywiście lupa i uczuciometr.  Dziesięć sytuacji, dziesięć uczuć, dziesięć tajemnic. Też możesz być detektywem! Rozwiąż z inspektorem Krokodylem jego najsłynniejsze sprawy. Doskonała książka dla młodszych przedszkolaków i ich rodziców. Pomoże dzieciom rozpoznać przeżywane emocje, a rodzicom daje narzędzia do wspierania dzieci w procesie kształtowania się ich rozwoju emocjonalnego. Przyjazne i pełne ciepła ilustracje, przejrzysta forma przewodnika, aktywizujące zagadki – to wszystko sprawia, że to niezwykle ważna publikacja dla dzieci i ich rodziców.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Powrót