fbpx

Dodaj do ulubionych

Striker Force 7 cz.1

Wydawca:
DWUKROPEK
Autor:
Cristiano Ronaldo
Ilustrator:
Sharad Devarajan
Tłumacz:
Maciej Nowak-Kreyer
Ilość stron:
114
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Indeks:
891011
Kup książkę
×

Książkę "Striker Force 7 cz.1" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Striker Force 7 cz.1" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

13.11.2019 – światowa premiera wyczekiwanego przez fanów komiksu Cristiano Ronaldo „Striker Force 7”!

Supergwiazda światowego formatu zostaje superbohaterem! Ekipa superpotężnych agentów z całego świata pod dowództwem Cristiano musi chronić Ziemię przed unicestwieniem. Ale najpierw Cristiano musi nauczyć ich pracy zespołowej. Tylko współpraca może sprawić, że wspólnie ocalą Ziemię.

– Tak jak wierzę, że jaki piłka nożna łączy różne kultury i ludzi na całym świecie, tak wierzę, że wspaniali animowani bohaterowie mogą uczynić to samo. Jestem podekscytowany, że mogę w tym projekcie połączyć miłość do futbolu i do superbohaterów oraz podzielić się nim z moimi fanami – mówi Cristiano Ronaldo.

Komiks, stworzony przez światową ikonę, Cristiano Ronaldo oraz twórcę superbohaterów, Sharada Devarajana, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Cristiano na świecie. Opowiada historię powstania grupy superbohaterów.

SF7 To tajna agencja, której celem jest zapewnienie i utrzymanie pokoju na świecie. Jej agenci walczą z przybyszami z innych planet, zagrożeniami międzygalaktycznymi, złoczyńcami, szalonymi naukowcami i wszystkimi, którzy pragną przejąć władzę nad światem. Wskutek spektakularnej ucieczki z więzienia na wolność wydostają się najczarniejsze charaktery w historii świata, które na powrót mogą korzystać z pełni swoich mocy. SF7 angażuje wszystkich swoich agentów na świecie. Jej przywódca proponuje współpracę Ronaldo, a ten nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem, zwłaszcza gdy świat potrzebuje jego pomocy.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót