fbpx

Dodaj do ulubionych

Wielka księga przyrody

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Praca zbiorowa
Ilość stron:
144
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,99 zł
Indeks:
880885
Kup książkę
×

Książkę "Wielka księga przyrody" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Wielka księga przyrody" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Wielkie Księgi to seria pobudzających kreatywność i ćwiczących wyobraźnię książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wydawane przez Mac Edukacja gościnnie i już na stałe na półce Dwukropka.

Przyroda jest fascynująca – o tym każdy wie. Jak sprawić, by zaciekawić nią najmłodszych? Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w Wielkiej księdze przyrody. To znakomita publikacja dla dzieci i ich rodziców, która w wyjątkowo przyjazny sposób przybliża najmłodszym świat przyrody.

Krótkie teksty dostosowane do możliwości percepcyjnych połączono z różnorodnymi zadaniami, które rozwijają spostrzegawczość i uczą logicznego myślenia. Rewelacyjne zdjęcia i ilustracje sprawiają, że dzieci przez zabawę poznają zwierzęta i rośliny żyjące w różnych środowiskach oraz ciekawostki i atrakcje przyrodnicze Polski i nie tylko.

W książce znajdują się uwielbiane przez najmłodszych labirynty i plątaninki, obrazki do wyszukiwania różnic, kolorowanki, krzyżówki, zagadki i rebusy. Wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej, Agnieszki Frączek i Doroty Gellner w wyjątkowo przyjazny dziecku sposób przybliżają tematykę ekologiczną, a opowiadania Anny Onichimowskiej, Anny Mikity, Beaty Szurowskiej i Pawła Beręsewicza uczą wrażliwości na świat przyrody i z pewnością staną się inspiracją do jego poznawania

Zobacz pozostałe WIELKIE KSIĘGI dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót