fbpx

Dodaj do ulubionych

Wielka księga wesołych świąt

Wydawca:
MAC Edukacja
Autor:
Magdalena Marczewska
Ilość stron:
144
Wiek:
5+
Sugerowana cena detaliczna:
29,99 zł
Indeks:
881339
EAN:
9788381084383
Kup książkę
×

Książkę "Wielka księga wesołych świąt" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Wielka księga wesołych świąt" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

„Wielka księga wesołych świąt” to publikacja przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Zawiera piękne utwory o tematyce świątecznej oraz informacje o zwyczajach związanych z Bożym Narodzeniem w Polsce i na świecie. Teksty kolęd zamieszczone w publikacji będą zachętą do wspólnego śpiewania nie tylko przy wigilijnym stole.

Ciekawe zadania dostosowane do możliwości przedszkolaków rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętność liczenia. Labirynty i kolorowanki o tematyce świątecznej uatrakcyjnią dziecku czas spędzony z rodziną.

To doskonała książka zarówno dla dzieci, jak i ich najbliższych, która sprawi, że czas świąt Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich naprawdę wyjątkowy. Opowiadania, które napisali Grzegorz Kasdepke i Ewa Nowak, odwołują się do znanych dzieciom tradycji świątecznych. Zabawne wiersze Doroty Gellner wprowadzą najmłodszych w doskonały nastrój, a refleksyjne utwory między innymi ks. Jana Twardowskiego każą się zastanowić nad głębszym sensem Bożego Narodzenia.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót