fbpx

„Bardzo dużo kości” – prosta historia o tym, że warto być sobą!

„Czy macie czasem wrażenie, że Wasze dziecko jest inne niż pozostałe dzieci? Lubi bawić się po swojemu? Zastanawiacie się, czy znajdzie towarzysza chętnego do współpracy?
〰〰〰
Kopciuch też ma ukochaną aktywność, którą wykonuje sam. Nie przypomina innych psów, wszystkie w okolicy mają obrożę, są wyczesane, mają ludzkiego przyjaciela, chodzą na spacery i ani trochę nie są pod wrażeniem jego hobby. Ten się tym zbytnio nie przejmuje i przeganiany wyrusza na poszukiwanie nieco przyjaźniejszego miejsca, gdzie może do woli robić to co kocha. Okazuje się, że wcale nie musi się zmieniać, aby odnaleźć kogoś, kto podziela jego pasję!
〰〰〰
Ta urocza, pełna pozytywnej energii historia uczy, że nawet jeśli mocno różnimy się od otoczenia, nie warto za wszelką cenę się do niego upodabniać. To, że jesteśmy inni, nie jest katastrofą. Ponad to odmienne zamiłowanie wcale nie musi skreślać jakiejś znajomości, gdyż może się okazać, że odrobinę później znajdziemy coś, co na łączy i pozwoli wspólnie spędzić czas. Ważne jest, by robić to co się kocha, cieszyć się tym, a kto wie, może odniesiemy imponujący sukces w naszej dziedzinie zupełnie jak Kopciuch?
〰〰〰
Mądremu przesłaniu towarzyszą kolorowe, wesołe ilustracje, które powinny spodobać się młodszym czytelnikom. Chociaż…tym starszym pewnie też. Moja ekipa bardzo lubi takie lekkie tytuły:-)”
〰〰〰
Recenzja: Moje dziecko się nudzi
Zobacz książkęhttps://dwukropek.com.pl/ksiazki/bardzo-duzo-kosci/

Fot. Moje dziecko się nudzi

Powrót