fbpx

“Co to jest ten śnieg?” – wzruszająca i pięknie zilustrowana opowieść dla najmłodszych

„Lis i zając przyszli na świat wiosną. Razem dorastali i połączyła ich piękna przyjaźń. Pewnego dnia usłyszeli od rybitwy, że ta odlatuje wraz z innymi ptakami, a Ci, którzy zostaną na miejscu będą otoczeni srebrzystym śniegiem. Tylko czym jest ten śnieg, zastanawiały się zwierzęta? Postanowiły wyruszyć przed siebie, w poszukiwaniu kogoś, kto zna odpowiedź na to pytanie (…)

Piękna, ciepła niczym kołderka opowieść o tym jak ważny jest w życiu zachwyt nad drobiazgami. Ta opowieść jest także piękną lekcją uważności, radości z życia i doceniania przyjaźni. Dzieci mają niebywałą, piękną, prawdziwą radość z życia, której my – dorośli moglibyśmy się od nich uczyć! Warto celebrować zachwyt nad przyrodą, nad wspólnym spacerem pośród szeleszczących liści, czy skrzypiącego śniegu, nad światem, który nas otacza.

Piękna, zimowa opowieść, z cudownym i delikatnym, mądrym przesłaniem. Czytajcie z dziećmi i wspólnie doceniajcie te małe – wielkie rzeczy! Życie jest wspaniałą przygodą i najlepszą lekcją życia. Bardzo polecamy!”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/co-to-jest-ten-snieg/

Fot. Książki dla dzieci

Powrót