fbpx

„Ella na wycieczce klasowej” – spójrz na szkołę innym okiem!

„Lubicie dobry humor w książkach dla dzieci? Macie ochotę na przezabawne perypetie gromadki dzieci i ich nauczyciela? Jeśli tak, to zapraszam was serdecznie do lektury książki Ella na wycieczce klasowej, która nie pozwoli wam się nudzić ani chwili!

Fot. Książki dla dzieci

(…) Wszystko zaczęło się już od pierwszych chwil, gdy tylko autobus ruszył. Wychowawca zostawił swoją torbę z pieniędzmi i jedzeniem przed szkołą… Przekonacie się wkrótce jak poradził sobie na wyciecze bez grosza przy duszy! Będzie bardzo zabawnie. To jednak jeszcze nic, bowiem całe show skradnie pobyt w restauracji i liczne niespodzianki znalezione w spaghetti… Wycieczka to także lekcja sztuki i wyjście do muzeum, spacer po zoo, przerwa na pyszne lody i … Ach, przekonajcie się sami co jeszcze!

Urocza historia dla dzieci, które chcą spojrzeć na szkołę innym okiem! Świetna propozycja dla wszystkich małych czytelników, którzy rozpoczynają z nią przygodę i dla tych, którzy lubią zwariowaną fabułę. Polecamy serdecznie! Idealna lektura dla całej rodziny.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/ella-na-wycieczce-klasowej/

 

 

Powrót