fbpx

Gratka dla fanów kryminalnych zagadek i tajemniczych śledztw z dreszczykiem!

„Choć skierowane do młodzieży z pewnością porwie w śledztwo niejednego dorosłego! Znajdziecie w nim kolekcję 13 świątecznych opowiadań. Zachwycają różnorodnością, świątecznym klimatem i nietuzinkowym doborem postaci. Bohaterami wszystkich opowiadań są nastolatkowie. Uwikłani w różne tragiczne, momentami też śmieszne zdarzenia pozwolą młodym odbiorcom na przeżycie niesamowitej przygody.
〰〰〰

Fot. Zaczytany Franek

Kolekcja niezwykłych kryminałów została napisana przez różnych autorów, zatem zabiera swoich czytelników w różne miejsce okupione widmem przestępstw i zbrodni. Choć niezwykle różne zawierają jeden wspólny mianownik – bohaterów z różnymi zaburzeniami. W jednym z opowiadań znajdziemy na przykład dziewczynkę ze spektrum autyzmu. Wiedzieliście, że autyści mają wyostrzone zmysły i mogą zwracać uwagę na zupełnie inne szczegóły? Mogą widzieć więcej niż zwyczajny człowiek i dostrzegać rzeczy, których nie powstydziłby się sam Hercules Poirot.
〰〰〰
Wszystkie historie osadzone są również w czasie okołoświątecznym, zatem wprowadzają czytelników w zimowy klimat i sprawiają, że Boże Narodzenie będzie niezwykłe nie tylko dla bohaterów opowiadań, ale też dla spragnionych zagadek czytelników. Niektóre sprawią, że uśmiechniecie się pod nosem, inne wciągną Was w wir tajemniczych zbrodni. Pełne niesamowitych zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach historii, będą idealnym prezentem dla fana kryminałów. Bardzo polecam!”
〰〰〰
Recenzja: Zaczytany Franek
Zajrzyj do książki: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/klub-swiatecznych-zbrodni/

Powrót