fbpx

Historia o przemianie i prawdziwej przyjaźni utkanej w 24 rozdziały

„24 dni przygotowania do świąt, pajęczych świąt, gdzie 1 grudnia w sieć zaplątuje się mucha. Zdaje się, że pająk Henryk, ma niebywale szczęście. Początkowo nawet nie zamierza się do niej odzywać, jednak z dnia na dzień, łapią nić porozumienia. Ten niezwykły kalendarz adwentowy, pełny humoru, groteskowych dialogów, to propozycja trochę nieco inna od pozostałych, w której wciągająca fabuła i różnorodność wątków buduje zaciekawienie do ostatniej strony.

〰〰〰
Nasz główny bohater pająk Henryk, nieco samotny, domator, poznaje muchę Bzyka, która odmienia jego życie. Wszak zaplątana w sieć przeżywa ekscytujące przygody u boku pająka, mimo, że w wigilię, ma być jego daniem głównym. Podczas przygotowań do świat, wyruszają na zakupy, dekorują wspólnie sieć, przygotowują świąteczne pierniki, odwiedzają dentystę i krewnych. Mucha pokazuje pająkowi, że warto czasem zapuścić pajęczynę, zupełnie jak dobry przyjaciel. Pająk z dnia na dzień zaczyna odczuwać lęk przed byciem samemu. W końcu adwent, przeżył radośnie, a Bzyk wypełnił jego pochmurną i samotną sieć.
〰〰〰
Z pajęczyny się urwałeś?! to wyjątkowa opowieść adwentowa, historia o przemianie i prawdziwej przyjaźni, utkanej w 24 rozdziały. Jeśli macie ochotę na dawkę humoru, to koniecznie sięgnijcie po tę pozycję!”

Recenzja: Moje Czytadło

Powrót