fbpx

„Krokodylom wstęp wzbroniony” – perełka w biblioteczce

„Dziś lektura dla wszystkich, którzy kochają dobry humor! Krokodylom wstęp wzbroniony to przezabawna, bogato ilustrowana opowieść o pewnej intrydze, niecnych planach i bardzo zaskakującym zakończeniu. Z wielką radością objęłam tę książkę patronatem medialnym i polecam ją wszystkim dzieciom w wieku przedszkolnym, choć i starsi czytelnicy też się dzięki niej uśmiechną.

Fot. Książki dla dzieci

Zebra urządza huczne przyjęcie urodzinowe! Zaprosiła prawie wszystkich, pomijając jedynie krokodyle. Chrupek, Gryzik i Kęsik – trójka przebiegłych krokodyli postanowiła jednak udać się na przyjęcie używając podstępu. Mało tego! W planach mają pożarcie wszystkich gości… Pod postacią sprytnych przebrań krokodyle weszły na urodzinową imprezkę i bawiły się wyśmienicie. Było przecież tyle atrakcji! W nadmuchiwanym zamku można było skakać wysoko, a do tego czekały zabawy, śpiewy, pyszny tort, tańce, balony, sztuczne ognie. Zwierzaki bawiły się tak doskonale, że zapomniały o jednym – o pożarciu gości!

Finał opowieści okazał się chyba najzabawniejszy, bowiem krokodyle dojrzały nowe ogłoszenie. Tym razem to żyrafa urządzała wkrótce urodziny, więc kto wie co wydarzy się tym razem?

Wspaniała, wypełniona cudownymi, uroczymi ilustracjami opowieść. Nie da się jej przeczytać raz i odłożyć na półkę, nie ma takiej szansy! My ze Stasiem czytamy ją każdego dnia. Te krokodyle skradły nasze serca. Przekonajcie się osobiście jakie są urocze i zabawne. Już same ilustracje opowiadają tę historię, można się na nie wpatrywać godzinami. Prawdziwa perełka w naszej biblioteczce i jestem pewna, że Wy również ją pokochacie. Polecamy całym sercem!”

Książki dla dzieci

Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/krokodylom-wstep-wzbroniony/

 

Powrót