fbpx

„Krokodylom wstęp wzbroniony – zabawna książka z pięknymi ilustracjami

„Jeśli szukacie prostej, szybkiej, a przy okazji zabawnej i niezobowiązującej książki dla dzieci, koniecznie sięgnijcie po Krokodylom wstęp wzbroniony. Jest to książka autorstwa Heather Pindar z ilustracjami Susan Batori od Wydawnictwa Dwukropek.
〰〰〰
Głównymi bohaterami tej zabawnej książki z pięknymi, wyrazistymi ilustracjami są trzy żarłoczne krokodyle. Znajdują na drzewie ogłoszenie o przyjęciu urodzinowym zebry. Jednak ogłoszenie ma specjalny dopisek, który wyraźnie mówi, iż krokodyle nie są mile widziane na tym przyjęciu. Nie podoba im się to, dlatego wpadają na chytry plan. Chcą się zakraść na to przyjęcie i zjeść innych gości, którzy tam będą. Przebierają się więc za afrykańskie zwierzęta i wchodzą na legalu na przyjęcie. Nikt się nie orientuje, że są to krokodyle. Jednak zamiast przystąpić do jedzenia gości, krokodyle toną w morzu dobrej zabawy. Korzystają z przyjęcia na maksa, a kiedy się kończy, uświadamiają sobie, że o czymś zapomniały. Jednak na szczęście niebawem szykuje się kolejne przyjęcie.
〰〰〰
Krokodylom wstęp wzbroniony to świetnie wydana książka z twardą oprawą oraz cudownymi ilustracjami. Wyklejka od razu skradła moje serce, ponieważ jest wprost przeurocza. Sama w sobie historia jest zabawna, ciekawa, ale też dość krótka, a więc książkę można przeczytać na szybko na dobranoc swojemu maluchowi. Warta uwagi, dlatego polecamy!”
〰〰〰
Recenzja: Z Ebookiem pod rękę

Fot. Z ebookiem pod rękę

Powrót