fbpx

„Z pajęczyny się urwałeś?!” – wyjątkowy książkowy kalendarz adwentowy

„Jeśli macie już dość słodkich, cukierkowych i lukrowanych historii świątecznych. Jeśli w książkach szukacie humoru, przewrotnych i zaskakujących sytuacji. Jeśli lubicie to opowiadania, które zmuszają do refleksji i dają do myślenia, to mam dla Was coś idealnego! Książkowy kalendarz adwentowy jakiego jeszcze nie było. Jego bohaterami są pająk i mucha. I nie, nie są przyjaciółmi radośnie czekającymi na gwiazdkę, a przynajmniej nie od razu 😉
〰〰〰

Fot. Zaczytana kreatywna

1 grudnia mucha Bzyk wpada w pajeczynę Henryka. Pająk postanawia, że mucha będzie idealną, świąteczną pieczenią, trzeba ją tylko trochę podtuczyć i cierpliwie poczekać do 24 grudnia. Bzyk miał zupełnie inne plany na nadchodzący miesiąc jednak nie załamuje się zaistniałą sytuacją, a raczej podchodzi do niej ze sporym opanowaniem. Zagaduje Henryka, wypytuje o różne rzeczy i dużo z nim rozmawia. Tak mija dzień za dniem. Każdego grudniowego dnia na Bzyka i pająka czekają różne przygody i nowe problemy. W końcu nadchodzi 24 grudnia.
〰〰〰
Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się tego dnia – przeczytajcie koniecznie! Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tą książką. Jej pomysłowością i puentą oraz wyjątkowym klimatem.”

Recenzja: Zaczytana kreatywna
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/z-pajeczyny-sie-urwales/

Powrót