fbpx

Kultowy Koszmarek? Jesteśmy na tak! :-)

„Lubicie czuć dreszczyk emocji? Sięgacie po książki, które przyprawiają o gęsią skórkę? A może preferujecie historie owiane tajemnicą, pełne niewyjaśnionych zjawisk? Jeśli choć raz pomyśleliście: TAK! Mam dla Was książkę idealną. Taką, w której znajdziecie wszystkie te elementy. Wakacje z koszmarkiem. Gniazdo Wampirów Justyny Drzewickiej.
〰〰〰
Lena i Kacper wyruszają na wakacje z dziadkami. Nie będą to jednak typowe, nudne wakacje bo i dziadek Marek oraz babcia Ula nie są ani nudni ani typowi. Tworzą świetną patchworkową rodzinę. Całkiem niedawno pobrali się i próbują zgrać ze sobą swoje wnuki. Trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi.

Fot. Zaczytana Kreatywna

〰〰〰
Ta zwariowana rodzinka uwielbia przygody. Na miejsce wakacyjnych wojaży wybiera Jawornik, miejscowość w Bieszczadach słynącą z … wampirów. W Jaworniku całkiem niedawno, w niewyjaśnionych okolicznościach, zaginęła dwójka fizyków, a Lena, Kacper i ich dziadkowie, będą próbowali dowiedzieć się co stało się z nimi tak naprawdę? Zamieszkają dokładnie w tym domku, w którym mieszkali zaginieni fizycy. Właściwie od samego początku Lena i Kacper będą czuli, że z tym miejscem jest coś nie tak. Największe podejrzenia wzbudzi ich sąsiad. Czy jest wampirem? Czy to on stoi za zniknięciem fizyków?
〰〰〰
Brawa dla Pani Drzewickiej za styl i pomysł. Książkę czyta się jednym tchem. W naszych oczach koszmarek, czyli zdezelowany van, zyskał już miano kultowego, a Malina, czyli pies babci Uli stał się ulubieńcem całej rodziny. Mam nadzieję, że spotkamy się z tymi bohaterami jeszcze wiele razy. Czekamy na kolejne przygody”.
〰〰〰
Recenzja: Zaczytana Kreatywna

Powrót