fbpx

„Magiczna podróż Flory” – gotowy przepis na cudowne podróże z dziećmi

„Ta książka rozwiąże wasze problemy. No dobra może trochę przesadziłam… Nie wszystkie 😉 … Ale rozwiąże problem z… Daleko jeszcze… ? Daleko… Daleko jeszcze… ? My znamy to doskonale, myślę że większość z was również.
〰〰〰

Fot. Trzy Kropki

Flora i Pola wraz z rodzicami wybierają się na wakacje przed nimi bardzo długa podróż, oczywiście podstawa to zabrać dobry humor ale czy przyda się coś jeszcze? Zdecydowanie tona wyobraźni. Nasi bohaterowie prześcigają się w wymyślaniu niesamowitych historii dzięki temu podróż upływa w cudownej wręczyć idyllicznej atmosferze. Oczywiście wiecie jak to w książkach bywa, rodzice naszych bohaterek posiadają niezliczoną ilość cierpliwości, ale też mają wielki wór pomysłów. Z którego z przyjemnością korzystają, wyskakują z niego Indianie krasnoludki dinozaury, następuje epoka lodowcowa, podróżują przez niezbadane głębiny morskie, szybują gdzieś między chmurami, w końcu lądują na pirackim statku który bezpiecznie dopływa do bezpiecznej przystani babci i dziadka.
〰〰〰
Ta książka to gotowy przepis na cudowne podróże z dziećmi. Niezwykle zabawna, z szybkimi zwrotami akcji i świetnymi ilustracjami Maćka Szymanowicza. Ta książka jest jak iskra, pełna energii, kolorów i szalonych pomysłów, jeśli dodam na koniec że to kolejny nasz patronat to już wiecie że to obowiązkowa pozycja na waszej półce.
〰〰〰
Trzy Kropki
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/magiczna-podroz-flory/

Powrót