fbpx

„Magiczna podróż Flory” – książka idealna na drogę!

„To wesoła, zwariowana i pełna magii książka o pewnej wyjątkowej podróży 🙂 Flora z rodzicami i rodziną przyjaciółki wyruszyła w podróż do dziadków. Dziewczynki w pewnym momencie zaczęły się nudzić, więc rodzice postarali się, aby zwykła podróż busem zamieniła się w szaloną wyprawę przez różne krainy. Najpierw samochód wypełniły dinozaury, później krasnoludki, a następnie ufoludki lecące w statku kosmicznym przez Gwiezdny Tunel. A to był tylko początek przygód!

Na podróżnych czekało jeszcze ukrywanie się przed strasznym trollem, galopowanie po Dzikim Zachodzie, nurkowanie w wodzie i inne atrakcje. Podróż była tak fantastyczna, że minęła im błyskawicznie 🙂

Magiczna podróż Flory ma wspaniały, wakacyjny klimat i jest niesamowicie pozytywna. Mamy w niej wartką akcję, szalone przygody i historię, która wciąga z każdą kolejną krainą bardziej. To książka o sile wyobraźni, przepięknie zilustrowana i ładnie wydana. Muszę się Wam przyznać, że po cichu marzyłam o patronacie nad książką z ilustracjami Macieja Szymanowicza, ponieważ jestem jego wielką fanką. Ta książka to więc też spełnienie mojego kolejnego blogerskiego marzenia.”

Recenzja Mali czytelnicy

Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/magiczna-podroz-flory/

Fot. Mali czytelnicy

Powrót