fbpx

„Magiczna podróż Flory” – świat niezwykłej dziecięcej wyobraźni!

„Pełna humoru i wyobraźni historia przygotowana przez Gabrielę Rzepecką -Weiß, zilustrowana przez Macieja Szymanowicza zabierze Was w świat niezwykłej dziecięcej wyobraźni.

To iście wakacyjna lektura! W domu pięcioletniej Flory panuje wesoły klimat przygotowań do podróży. Dziewczynka wyrusza z rodziną i przyjaciółmi na letni wypoczynek. Wszyscy zmieścili się do wynajętego minibusa i ruszyli w drogę, tylko dzieciom po pewnym czasie zaczęło się nudzić… Na szczęście rodzice mają w zanadrzu coś wyjątkowego – pomysły na oryginalne, magiczne krainy, przez które podróżują! Czeka na Was Dinobus, na bramkach autostradowych spotkacie krasnoludy, jest także Gwiezdny Tunel i statek kosmiczny, czy bus pełen króliczków. Później podróżujący przemierzają prawdziwą puszczę, Dziki Zachód, a nawet znajdą się w epoce lodowcowej! Nie zabrakło także morskich stworzeń i pirackich klimatów! Podróż jest przecież długa, a pomysły nigdy się nie kończą. W końcu zwariowany pojazd dotarł do celu! A dokąd? O tym przekonajcie się sami!

Fantastyczna, obłędnie kolorowa, pełna humoru i pomysłów na wspólne zabawy z dzieckiem książka, w sam raz dla całej rodziny! Idealna do czytania w podróży i nie tylko. Myślę, że po jej lekturze Wasze rodzinne wycieczki nigdy nie będą już zwyczajne.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/magiczna-podroz-flory/

Powrót