fbpx

Magiczny „Powrót na Zaginiony Kontynent”

„Moja walizka jest już dawno spakowana, mam wszystko to, co będzie mi potrzebne w tej podróży. Chcecie zajrzeć do środka? Bardzo proszę. Znajdziecie tam sporo odwagi, mam pewność że się przyda, jest też ciekawość świata, na nią nie szczędziłam miejsca, garść wyobraźni i szczypta rozsądku.
〰〰〰
Pierwsza część mnie zaczarowała, czytając ją czułam się jak podróżnik, który doświadcza niesamowitości niezwykłego świata. I mimo, że była to podróż palcem po mapie, to pozwalałam mojej wyobraźni szybować wysoko. Dziś mogę powiedzieć, że druga część jest jeszcze dojrzalsza, jeszcze bardziej magiczna. Z przyjemnością wróciłam na Zaginiony Kontynent, tym razem miałam dwóch przewodników. Otta i Sebastian to dzieci bohatera pierwszej części, w poszukiwaniu ojca postanowiły wyruszyć w niezwykłą podróż.
〰〰〰
Powędrujecie do świata w którym zło nadal kłóci się z dobrem, odnajdziecie dwie wyspy, które są jak yin i yang, uważajcie bo podziemia skrywają mroczne kopalnie i czasem można stracić życie, wszystko ma swój początek i kres. Czeka was 12 opowieści, a każda z nich skrywa tajemnice i odpowiedź, a to, jaka ona będzie, to już zależy od was…
〰〰〰
Ta książka to kolejny nasz patronat, kolejny raz jestem pewna, że nasze wybory są słuszne i wyjątkowe. Polecam wam ją na prezent, jest przepięknie wydana, a każde słowo w niej przemyślane, każda kropka świadomie postawiona, a każda opowieść z mądrością napisana. To jedna z tych książek przy których macie nadzieję że nigdy się nie skończy, delektujecie się każdym rozdziałem i chcecie by trwał jak najdłużej. I powiem wam jeszcze jedno, możecie ją kupić po prostu dla siebie, nawet jeśli macie dzieci jeszcze za małe, bądź już za duże, pakujcie walizki, bo zaginiony kontynent wzywa.
Trzy Kropki
〰〰〰

Zobacz książkęhttps://dwukropek.com.pl/ksiazki/powrot-na-zaginiony-kontynent/

Fot. Trzy Kropki

Powrót