fbpx

Mali czytelnicy zaśmiewają się przy „Elli w teatrze”

„Pamiętacie Ellę i jej znajomych z książki Ella i szantażysta? Przygody tych dzieci to jedne z najśmieszniejszych książek dla dzieci, a niedawno ukazał się kolejny tom, któremu również dumnie patronuję.

Nauczyciel dzieci (którego powoli coraz bardziej podziwiam za spokój 😉 musiał wrócić wcześniej z podróży poślubnej, ponieważ nikt inny nie dawał sobie rady z jego zwariowaną klasą. Gdy tylko wrócił do szkoły, dowiedział się, że muszą przygotować przedstawienie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia. Żeby dzieci lepiej wczuły się w rolę, postanowił zabrać je do prawdziwego teatru. Jak się pewnie domyślacie, nie wszystko poszło po jego myśli, ale przedstawienie trzeba było przygotować. Nie było to łatwe i wiązało się ze sporymi kosztami, ale jasełka odniosły sukces (głównie według rodziców, nauczyciel miał inne zdanie :-).

To kolejna zwariowana i bardzo zabawna książka, przy której na pewno będziecie się świetnie bawić. To taka historia, w której i dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie i docenią inne żarty 😉 Polecam Wam ją serdecznie.”

Recenzja MALI CZYTELNICY
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/ella-w-teatrze/ 

Powrót