fbpx

„NajlePSI Przyjaciel” – wzruszająca opowieść o psim życiu

„Życie Irmo wypełnione jest psimi sprawami, spacerami, jedzeniem, harcami z innymi czworonogami. Irmo stara się być grzecznym psem i wie, że tylko jego Pani rozumie go bez słów. Pies opowiada nam o wizytach u psiego fryzjera, u weterynarza, przeprowadzce do domu na wsi, śnieżnych kąpielach i o tym jak Pani poznaje Pana, a w jego życiu pojawia się psia przyjaciółka Buba.

Po latach Irmo zaczyna trochę gorzej widzieć, odrobinę gorzej słyszeć, trudniej mu chodzić. Czasami schody wydają się nie do pokonania i nie chce się gonić kotów. A potem przychodzi trudny czas pożegnania. Nie martwcie się, Pani do ostatniej chwili będzie trzymała Irmo za łapkę.

Najlepsi Przyjaciel to wyjątkowa książka o psim oddaniu oraz o miłości człowieka do psa. Życzyłabym sobie, aby każdy pies miał taką Panią. Historia opowiedziana w prosty sposób trafia do serca i pozostaje w nim na długo. To książka, która wesprze rodziców w rozmowie na temat przemijania. Miejmy nadzieję, że na każdego czeka gdzieś jego Tęczowy Most tak jak na Irmo”.

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.

Fot. NiceStory.pl

Powrót