fbpx

Najlepsza książka na świecie :-)

„Proszę przeczytać poniższe zdanie tak, jakbym je śpiewała z radością: TO NAJLEPSZA KSIĄŻKA NA ŚWIECIE. Mam też nadzieję, że mentalnie dałaś mi piękny głos do śpiewania. Nie mówię, że mam, ale mówię, że to uprzejma rzecz. W każdym razie: TA KSIĄŻKA JEST TAK DOBRA. Tak bardzo to kocham o mój Boże. O ile nie jesteś tu nowy (w takim razie witaj i popełniłeś poważny błąd).

Utopia! Już samo pisanie o tym sprawia mi taką radość, że ledwo piszę racjonalne myśli!!! (Nie mów, co jeszcze jest nowego. To, że jest prawdziwe, nie oznacza, że ​​jest ładne. Zobacz: początek tej recenzji.)

Tajemnicze Stowarzyszenie Benedykta jest pełne akcji. Jest również pełen zagadek, tajemnic, emocji, przyjaźni, rozwoju postaci i wiedzy, a także wszystkiego, co wspaniałe w tym pełnym świecie. Przyjaźnie i rodzina w tym są tak cudowne, a same postacie są małymi ukochanymi, których po prostu chcesz się przytulić, a całość jest tak wypełnionym napięciem, oszałamiającym wydarzeniem, że nigdy nie chcesz, aby się skończyło.”

Powrót