fbpx

„Nawiedzony Okręt” – pirackie przygody dla każdego!

„Książka, która zachwyciła mnie już samą okładką i po prostu czułam, że spodoba się mojemu młodemu molowi książkowemu.  Bałam się nieco, że może jednak lektura nie przypadnie mu do gustu przez wzgląd na fakt, że bohaterki to głównie dziewczyny ale na szczęście porwała go ta fantastyczna historia. Czyli jednak nadaje się zarówno dla chłopców i dziewczynek . I mimo, że to raczej książka dla młodszych czytelników, sądzę, że miło spędzi z nią czas także niejeden dorosły.

Dzieci uwielbiają bujać w obłokach , żyć w świecie marzeń. Nie inaczej jest z Aiszą – bohaterką tej oowieści, która mieszka w Sewilli i po prostu kocha książki. W końcu to właśnie one pobudzają wyobraźnie , pozwalają podróżować nie ruszając się z miejsca i są natchnieniem do marzeń. Aisza chce podróżować, przeżywać przygody i odkrywać świat, lecz nie bardzo ma ku temu możliwości. Aż do tego pewnego dnia…

Podczas jednej ze spontanicznych wypraw, nasza bohaterka zdemaskowała grupę fałszerzy pieniędzy. Nie są oni tym faktem zadowoleni i ruszają za nią w pościg. W ucieczce Aiszy pomaga kobieta , która okazuje się być piratką i członkiem żeńskiej załogi tytułowego Nawiedzonego okrętu. Od tego momentu zaczyna się fantastyczna przygoda.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkęhttps://dwukropek.com.pl/ksiazki/nawiedzony-okret/

Powrót