fbpx

„Niedźwiadek chce pomagać” – książka pełna czułości i ciepła

Niedźwiadek chce pomagać to druga, niezależna część przygód Niedźwiadka i jeża Nunka, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Podobnie jak część pierwsza, to prosta historia pełna zrozumiałych dla małych czytelników zwrotów, która spodoba się wielbicielom zwierząt i uczuciowych historii. Przedstawiając przygody leśnych bohaterów, autorka pomaga najmłodszym zrozumieć zagadnienia związane z emocjami i pomaganiem. Uczy także trudnej umiejętności wyrażania uczuć oraz myśli. Wszystko w towarzystwie uprzejmych, sympatycznych bohaterów, z którymi dzieci mogą się utożsamiać.

Na wysokości zadania stanęła też Agnieszka Wajda. Jej barwne, łagodne ilustracje wzbogacają pozycję i pomagają zrozumieć dziecku treść lektury. Sztywne kartki natomiast pozwolą cieszyć się książką na dłużej.

Niedźwiadek chce pomagać porusza ważne kwestie związane z dziecięcą psychiką. To pozycja, która z całą pewnością wzbudzi zainteresowanie młodych czytelników i wzbogaci niejedno jesienne popołudnie. Kolejna historia Moniki Kamińskiej wpływa, w pełen czułości i ciepła sposób, na początkowe etapy postrzegania świata, dlatego powinna znaleźć miejsce w dziecięcym pokoju.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkęhttps://dwukropek.com.pl/ksiazki/niedzwiadek-chce-pomagac/

Powrót