fbpx

Seria dla urwisów kochających ciężarówki i przyczepki :-)

„O losach naszych bohaterów przeczytamy wiele, od wspólnych chwili, dalekich tras, toczących się, epizodów pełnych wpadających aut do dziur i mozolnych podjazdów w górę, by za chwilę radośnie pędzić w dół. Ich przyjaźń jest bezgraniczna, można w niej odczytać uczucia, podobne do tych, z naszego życia. Gdy auta musza udać się do miasta, przyczepka niechętnie rusza, zaś ciężarówka wspiera i  podąża przed siebie. Miasto bywa dla nich tajemnicze i ogromne, gdzie za rogiem kryje się mnóstwo niespodzianek.

Fot. Moje Czytadło

Ta ostatnia część wprowadziła nas istnie w świąteczny klimat, gdyż auta miały dostarczyć wyjątkowo cenny ładunek- choinkę. Po drodze czekało na nich mnóstwo przygód, bo wyprawa po śnieżnej krainie był nie lada wyczynem.

W książkach kryje się mnóstwo ciepła, jest bezinteresowna pomoc, prawdziwa przyjaźń, ciężarówka i przyczepka pasują do siebie jak puzzle, są sobie potrzebne, razem mogą osiągnąć wiele. Relacje ich przypominają przyjaciół, albo rodzica z dzieckiem. Dzięki mnogości onomatopei, możemy włączyć dziecko do aktywnego czytania. Cała seria będzie idealna dla fanów motoryzacji, naszpikowana od tirów, helikopterów, po pługi śnieżne, czy odśnieżarkę. ”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz serię CIĘŻARÓWKA I PRZYCZEPKA.

Powrót