fbpx

Oczekiwany finał trylogii Strażnik Burzy!

„Wracamy do świetnych młodych bohaterów, których już zdążyliśmy polubić, z którymi młody czytelnik być może już się utożsamił. Świetny zespół, który tworzą Fionn, Sam i Shelby, zostaje wystawiony na próbę, dzięki której dowiemy się, na czym polega lojalność i czy ma ona swoje granice. Po raz kolejny przyjrzymy się też skomplikowanym relacjom między rodzeństwem i zobaczymy, że choć Fionn i Tara potrafią się pokłócić, w chwili próby znów stoją za sobą murem.
〰〰〰
Autorka oferuje młodemu czytelnikowi pełną emocji i magii przygodę, walkę dobra ze złem, ale też proste przesłanie o wadze wyborów, których dokonujemy, o potrzebie przynależności, o wsparciu, rodzinie i przyjaźni. O zdradzie, o zobowiązaniach, o zazdrości czy niechęci. Wszystko to w formie dobrej rozrywkowej prozy.
〰〰〰
Tę historię należy poznawać od pierwszego tomu, by w pełni zrozumieć wybrzmiewające w Bitwie… emocje. A tych nie brakuje, bowiem niemal od pierwszych stron czuć napięcie i atmosferę zagrożenia. Autorka konfrontuje bohatera z niepewnością i słabościami, które tak kontrastują z potężną mocą, którą dysponuje i pokazuje, że wielka siła to też ogromna odpowiedzialność. A także jak ważne są wsparcie, lojalność i odnalezienie w sobie determinacji.
〰〰〰
Dzieje się w tej części dużo, a intensywność doznań nie pozwala niemal na złapanie oddechu i przerwanie lektury. Ta powieść to nie jedna bitwa, a szereg zmagań, z których te najważniejsze należy wygrać we własnym sercu. Świetna, emocjonująca historia, która ma szansę usatysfakcjonować żądnych wrażeń młodszych nastolatków.”
〰〰〰〰
Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/bitwa-straznika-burzy/
〰〰〰

Fot. Zaczytasy

Powrót