fbpx

„Oszuści. Sekrety Greystone’ów” – można się w niej zatracić…

„Pierwszy tom cyklu o trójce rodzeństwa Greystone’ów można rzec, że zintegrował mi dzieciaki 😉 mają zupełnie inne gusty w kwestiach czytelniczych, a w tym przypadku syn się uparł i czytał siostrze co wieczór pod 2-3 rozdziały na dobranoc. Jeszcze naganiał, żeby i ona choć jeden przeczytała 🙂 potrafi chłopak zmotywować ją lepiej niż ja. I z drugim tomem było podobnie. Wiem, to ja powinnam im czytać, ale czy taka opcja nie jest dla nich lepsza pod wieloma względami? Ja widzę tu dużo zalet ☺️

Tak więc jaką przygodę przeżyła w tym tomie trójka bohaterów? Jest o jednego więcej niż moich, ale też każde jest inne. Sądzę, że mój syn to taki odpowiednik Emmy – średniej z rodzeństwa, która kocha matematykę, kody, zagadki. Córka już jest trudniejsza do porównania – to mały żywioł. Po nieudanej próbie uwolnienia mamy młodych Greystone’ów, a także mamy ich przyjaciółki Natalie, nasi bohaterowie przygotowują się do kolejnej próby podjęcia walki w celu odzyskania tych najważniejszych dla nich kobiet. W pełni świadomi jak będzie to niebezpieczne, nie próżnują, starają się być gotowi na wszystko. Co czeka ich tym razem w równoległym świecie?

Można się z pewnością w tej książce zatracić. Wciąga i to widać. Pełna zagadek, emocji, akcji, chwil grozy takich trzymających w napięciu. Świat, do jakiego bohaterowie ruszają w poszukiwaniu matek, jest pełen pułapek. Łatwo można zapomnieć, że to nie ich świat tylko jego lustrzane odbicie, bo nie raz ten obraz jest piękniejszy, aż chce się w nim pozostać. Czy uda się im osiągnąć cel czy ten świat jak z marzeń ich pochłonie?

Warto podsunąć pod nos tę serię żądnym przygód młodym czytelnikom, bo oba tomy to wielka przygoda od której trudno się oderwać”.

Recenzja: @marta.boniecka, nakanapie.pl 
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/oszusci-seria-sekrety-greystoneow/

Powrót