fbpx

Powrót Kuku Króla, czyli gwarancja pozytywnych wrażeń, emocji i wartkiej akcji!

„Druga część historii o Kuku Królu jest równie zabawna co pierwsza. Wciąż ma niezbyt dużą objętość, dzięki czemu idealnie nada się do głośnego czytania starszakom lub jako samodzielna wprawka czytelnicza dla wczesnoszkolniaków. Ma przyciągającą wzrok kolorową okładkę z intrygującą postacią na głównym planie, niezbyt duży, poręczny format, a przede wszystkim przyjazną formę. Tekst przeplatany jest czarno-białymi, ale ciekawymi ilustracjami z opisami, a nawet scenkami w komiksowym stylu. To wszystko zachęca tylko młodego odbiorcę do lektury (…)

Po raz kolejny Stower serwuje czytelnikowi ciekawą intrygę z zaskakującym zakończeniem, a w jej trakcie serwuje barwne opisy pełnego pułapek planu Kuku Króla. Co ciekawe – historia rozgrywa się nie tylko w warstwie słownej, ale i na ilustracjach, które czasem przekształcają się w coś na kształt komiksu. Wszystko to czyni lekturę jeszcze bardziej atrakcyjną. Nie brak w niej także sytuacyjnego humoru, który udziela się odbiorcy.

Kuku Król i klątwa mumii to gwarancja pozytywnych wrażeń, emocji i wartkiej akcji. Doskonała kontynuacja pierwszej części. Opowieść o przyjaźni, spisku złoczyńców, klątwie i sprytnym planie. Dynamiczna, ciekawie ilustrowana, i przede wszystkim godna uwagi. Kreślona zero-jedynkowo, po raz kolejny okazała się zabawną i emocjonującą lekturą.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/kuku-krol-i-klatwa-mumii/

Fot. Zaczytasy

Powrót