fbpx

Przygodowcy, czyli przyjaźń, lojalność i ciekawość świata!

„Przyznam się Wam do czegoś… Mam olbrzymią słabość do Londynu i od kilku lat planuję wyjazd, zapisuję punkty, które chciałabym pierwszy raz odwiedzić, a do jakich miejsc jeszcze wrócić. Odkładam na wyjazd i odkładam, ale i Londyn, i Edynburg to moje pierwsze strzały, gdy ktoś pyta mnie o urlop. Na szczęście są tańsze sposoby na podróż, gdzie nieważne są pieniądze, waluta, język czy towarzysz podróży. Otwieramy książkę i… zaczyna się przygoda!

Fot. Zkotemczytane

〰〰〰
Przygodowcy. Miasto tajemnic to III tom serii, którą z dumą obejmuję patronatem. Jemma Hatt w rewelacyjny sposób pokazuje przyjaźń, lojalność, a co ważniejsze: ciekawość do świata. Ta ekipa przygodowców nie da się złapać w żadne pułapki. Łączą instynkt detektywa z werwą do odkrywania tajemnic. Bibliotekarze, Indiana Jones, Scooby Doo, jeśli czujecie klimat wymienionych tytułów, a nie czytaliście serii Jemmy Hatt, to nie wiem, na co czekacie! Szukajcie razem z przygodowcami skarbów. W pierwszej części poznawaliśmy tajemnice przeklętego zamku, w drugiej zaś odkrywaliśmy egipskie sekrety, w trzeciej…
〰〰〰
Czas złapać członków gangu, który od lat kradnie i wywozi z kraju brytyjskie skarby! Jak poradzą sobie Przygodowcy? Jakie niebezpieczeństwa na nich czyhają? Co tym razem wymyśli wujek Logan? Jakie miejsca odwiedzi ekipa? Sekrety, tajemnice, mroczne korytarze i uliczki Londynu…”
〰〰〰
Recenzja: Zkotemczytane

Powrót