fbpx

„Przygodowcy. Przeklęty zamek” – napięcie nie spada choćby na milimetr!

„Słuchajcie, bo nie będę dwa razy powtarzać, jest skarb do zdobycia. Co prawda wiąże się z rodziną klątwa… Z tą klątwą, to tak do końca nie wiadomo, większość rodziny mówi, że to bzdura, ale mam dziwne wrażenie, że czym bardziej zaprzeczają, tym bardziej klątwa jest możliwa. Lara i Rufus to kuzynostwo, które wakacje ma spędzić u wuja Herba. Podobno mieszka … w zamku i jest bogaty. Z tym zamkiem to zdecydowanie prawda, rzekłabym że to zamczysko, a bogactwo było zdecydowanie przereklamowane.

Fot. Trzy Kropki

🔴🟡🔵
Zbierzmy wszystko do kupy. Mamy młodzież żadną przygody, egipski skarb (o skarbie wspominałam, ale teraz dodaję wam smaczek, bo przecież jak egipski to niezwykły) klątwa wisząca nad rodziną od lat, wielkie ponure zamczysko i całą masę tajemnic. Tak, zapowiada się historia mrożąca krew w żyłach. No powiem wam, że tempo będzie takie, że krew nie zdąży zamarznąć, ale oddech będzie zdecydowanie przyspieszony.
🔴🟡🔵
Książka to idealna pozycja dla waszych dzieci mniej więcej od 8 do 13 lat. I polecam do czytania całą rodziną, bo wciąga starych i młodych. Czasem gęsia skórka, czasem brzuch was rozboli ze śmiechu , ale jedno jest pewne, przez całą książkę napięcie nie spada choćby na milimetr.”
🔴🟡🔵
Recenzja: Trzy Kropki
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/przygodowcy-przeklety-zamek/

Powrót