fbpx

Przygodowcy – sekrety, przeklęte zamczysko i akcja, która wciąga!

Przygodowcy – Przeklęty zamek Jemmy Hitt to niezwykła książka, którą możecie czytać całą rodziną! Tajemnice, sekrety, przeklęte zamczysko i akcja, która wciąga. Dlaczego tak bardzo pokochałam tę historię i objęłam ją patronatem medialnym? Przekonajcie się sami!

Rodzinie Rufusa i Lary od pokoleń towarzyszy pewna klątwa. Dzieciaki podstępem dowiadują się, że wszystko zaczęło się od pewnego egipskiego skarbu… Rodzeństwo wyrusza na wakacje do wujka Herba do siedziby rodowej, w której skrywa się niejedna tajemnica… Ten rodowy budynek okazuje się monumentalnym zamkiem, popadającym w ruinę. Ile skarbów odkryje rodzeństwo? Jakie sekrety skrywa rodzina Jacobs? Co wspólnego ze sprawą ma starożytny artefakt? I dlaczego nagle goście z Muzeum Brytyjskiego pojawiają się w rodzinnej posiadłości?

(…) Sentymentalnie patrzę na tę serię, która kojarzy mi się z dzieciństwem i doskonałymi bajkami o Scooby Doo. Pamiętam, jak nie mogłam oderwać się od ich poszukiwań sprawców. To samo czułam podczas poznawania Przygodowców. Przeklęty zamek dostarcza mnóstwo rozrywki, emocji i przygody. To doskonała seria do spędzania rodzinnego czasu, a nawet czytania na głos z podziałem na głosy. Bawi, uczy, ciekawi i sprawia, że nagle sami chcemy przeżyć taką przygodę. Pobawić się w odkrywców, pardon, Przygodowców. Przeklęty Zamek doskonale sprawdzi się też, jeśli lubicie rysować – wspólnie narysujcie scenę z książki! To może być rewelacyjna zabawa! Zagadki, szyfry, nieodkryte sekrety i rodzinna klątwa. Na co jeszcze czekacie? Dołączajcie do Przygodowców. To rewelacyjna zabawa.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.

Powrót