fbpx

Przyjaźń – najpiękniejsza wartość w życiu!

„Pełna szaleństwa, ale niosąca bardzo ważne przesłanie książka angielskiego pisarza to pozycja obowiązkowa dla miłośników dobrego humoru, wciągających przygód i tajemniczych charakterów (…)

Perypetie Benka Tyczki i pozostałych bohaterów zostały skonstruowane tak, by nieść ze sobą ważny przekaz, który zrozumieją nawet najmłodsi odbiorcy książki. Po pierwsze: każdy, kto szerzy agresję, zostanie sprawiedliwie ukarany. Po drugie: przyjaźń to najpiękniejsza wartość w życiu, którą należy pielęgnować mimo wszystko. Takie wartości przekazane w humorystyczny i przystępny sposób z pewnością pozostaną w pamięci dziecka na długo i będą kształtować jego osobowość w dalszym życiu.

Książka została opatrzona wieloma humorystycznymi ilustracjami, które pomagają zwizualizować sobie poszczególnych bohaterów oraz przebieg najważniejszych wydarzeń. Piękna, twarda oprawa przyciąga wzrok dzięki przyjemnej dla oka kolorystyce. To zachęta dla dzieci do sięgnięcia po książkę i przeżycia wspaniałej przygody. Zaletą książeczki jest duża i czytelna czcionka, która ułatwi początkującym czytelnikom lekturę.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/kuku-krol/

Powrót