fbpx

RMF FM poleca „Striker Force 7”!

Superbohater Cristiano Ronaldo rusza na ratunek! W listopadzie światowa premiera komiksu z CR7. 13 listopada ukaże się wyczekiwany przez fanów komiks, w którym w superbohatera zamienia się gwiazda Juventusu Turyn, uwielbiamy przez miliony napastnik – Cristiano Ronaldo. Polska edycja komiksu ukaże się wyłącznie nakładem wydawnictwa „Dwukropek”, należącego do Grupy MAC. Fani CR7 będą mogli kupić komiks w dobrych księgarniach i w internecie.

„Striker Force 7” to seria komiksów, w której Cristiano Ronaldo staje się superbohaterem, przewodzącym grupie agentów obdarzonych niezwykłymi mocami. Razem będą musieli uratować Ziemię przed zagładą, ale uda się im to tylko, jeaśli nauczą się współpracować.
– Od zawsze jestem fanem superbohaterów i bardzo cieszę się, że mogę pomóc w opracowywaniu nowego serialu. Tak, jak piłka nożna łączy ludzi i kultury na całym świecie, tak animowane postacie i bohaterowie mogą prowadzić dokładnie do tego samego. Dlatego też tak bardzo cieszę się z możliwości połączenia pasji do futbolu i superbohaterów w tym projekcie i przedstawienia go fanom – mówi Cristiano Ronaldo.

Komiks będzie liczył 108 stron i adresowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat, choć – spójrzmy prawdzie w oczy – znajdą się i starsi czytelnicy śledzący przygody najpopularniejszego piłkarza na świecie 😉 Łącznie ukażą się trzy tytuły w serii „Striker Force 7”.

Przeczytaj CAŁY ARTYKUŁ.

Powrót