fbpx

„Tańczące światła” – przepiękne zimowe dzieło

„Z dzieciństwa pamiętam zalegający o tej porze śnieg po pas. Dziś biały puch najczęściej widzę w książkach. Chociażby takiej, jak ta. Najnowsze dzieło Yuval Zommer zachwyca pięknym zimowym klimatem. Z wielką dumą przedstawiam wam mój najnowszy patronat medialny!

Fot. Biblioteka małych czytaczy

〰〰〰
Chyba każdy wie, jak wygląda zorza polarna. To cudowny spektakl natury, pełen świateł i kolorów. Rozjaśnia mrok feerią barw, przynosi radość, ukojenie i nadzieję na pożegnanie ciemności. Zachwyca ludzi i zwierzęta. Mam wielką nadzieję, że i ja będę mogła jej się kiedyś przyjrzeć z bliska.
〰〰〰
Yuval Zommer w swoim najnowszym dziele oddaje głos polarnej zorzy. To ona jest narratorem opowieści. Pokazuje, jak sunie przez ciemną noc ponad głowami wpatrzonych w nią z zachwytem obserwatorów. To bardzo klimatyczna historia, pokazująca ponadczasowe piękno natury. Ucząca doceniania niesamowitości świata, w którym żyjemy. Malownicze ilustracje oraz uroczy, leniwie płynący tekst świetnie ze sobą współgrają tworząc przepiękne zimowe dzieło. Gorąco polecam!”
〰〰〰
Recenzja: Biblioteka małych czytaczy

Zajrzyj do książki: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/tanczace-swiatla/

Powrót