fbpx

Tata Oli jako złota rączka!

„Ola wraz ze swoim kolegą Stefkiem w pocie czoła budują domek na drzewie! Bardzo długo szykowali się do tego przedsięwzięcia. Zbieranie materiałów i sporządzanie planu było dużym wyzwaniem, a sama budowa okazała się bardzo wymagającą pracą. Oczywiście tata Oli nie byłby sobą gdyby nie włączył się do akcji… Z miejsca zabiera się do pracy, ale efekty musicie ocenić sami 🙂

Fot. Książki Dla Dzieci

Budowa kryjówki na drzewie tak bardzo zainspirowała tatusia do pracy, że już następnego dnia zaczął kolejne majsterkowanie. Chwiejącemu się stołowi trzeba przecież spiłować nieco nogi, a telewizor zamiast stać na podłodze powinien zawisnąć na ścianie. Słabe ciśnienie w kranie też jest irytujące, dlatego to także idealne zadanie dla taty Oli. Do tego wszystkiego trzeba się tylko dobrze wyposażyć w markecie budowlanym!

Jak ja lubię czytać te książki całej rodzinie! Zawsze, bez względu na wiek czytelnika wywołują one ogromny uśmiech na twarzach. Lekkie, pełne humoru i przygód historie taty i najlepszego na świecie Edka przyprawią Was o doskonały humor. Tata jako złota rączka z pewnością zaskoczy Was swoimi nowymi pomysłami i ich efektami. Baaaaardzo polecamy!”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.

Zobacz najnowszy tom Tata Oli umie wszystko.

Powrót