fbpx

Tata Oli na Czytelniczym Podwórku

„Każdy kto zna Olę i jej tatę wie, że po ich przygodach można spodziewać się niekontrolowanych napadów śmiechu, nie zawsze poprawnych dowcipów i ogromnej porcji łobuzerstwa w najlepszym, bo rodzicielskim wydaniu ;-). Tata Oli ponownie nas nie zawiódł i pokazał, że nawet przeklinanie może posłużyć czemuś dobremu! I jestem przekonana, że ta część spotka się z ogromnym uznaniem wszystkich rodziców, którzy liczyli motyle nogi i sprawdzali, gdzie mieszka kurka wodna ;-)!

Jak zawsze w przygodach taty Oli, tak i tu możemy liczyć nie tylko na zabawną, pełną dystansu i psot fabułę, ale także na świetne grafiki, doprawione dowcipem w najlepszym wydaniu. Poszukiwanie zabawnych i nieco absurdalnych scen z życia Oli i jej rodziny jest nieodłącznym wręcz elementem lektury. Co tym razem zmaluje Edek? I gdzie chowa się mama Oli? Sięgnijcie po książkę Tata Oli przeklina i przekonajcie się sami!

Ta seria nie wymaga polecania. Myślę, że każdy, kto sięgnął po choć jedną część, rozsmakował się w przygodach taty Oli na dobre. Jeśli jednak nie znacie tego cyklu, to musicie to zmienić! Ola i jej tata z pewnością oczarują Was swoimi perypetiami. Książki Thomasa Brunstrøma i Thojbjørna Christoffersena są nie tylko dowcipne i przewrotne, ale także zaskakująco życiowe i w całym tym swoim łobuzerstwie wyjątkowo mądre. A przy okazji będą bawić zarówno dzieci, jak i (a może przede wszystkim?) dorosłych.”

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkęhttps://dwukropek.com.pl/ksiazki/tata-oli-przeklina/

Fot. Czytelnicze Podwórko

Powrót