fbpx

Tata Oli w akcji!

Tata Oli rusza do akcji to już 11 tom. Jak zwykle jest zaskakująco, komicznie, a i Edek nie zawiedzie Was swoją kreatywnością. Będzie także dużo zabawy, bo karnawał trwa w najlepsze 🙂

Ola szykuje się na karnawałową zabawę. Bardzo się z tego powodu cieszy, choć ma również pewne obawy, ponieważ… tata też się na nią wybiera! Zaproszeni są również rodzice, dlatego tata chętnie korzysta z okazji. Emocje sięgają jeszcze wyżej, gdy tata zabiera się za szykowanie stroju robota dla Oli. W ruch idą narzędzia, kartony po mleku, kable, puszki, odkurzacz i inne szpargały. Trzeba przyznać, że przebranie wyszło fantastycznie, choć jest jeden problem – Ola nie może ruszać rękami. Według taty to kwestia przyzwyczajenia i nie trzeba się tym przejmować.

Fot. Książki dla dzieci

W końcu nadchodzi dzień zabawy. Wszyscy szykują się do wyjścia, a po lekcjach ma rozpocząć się bal. Edek sam przygotował swój strój – trzeba przyznać, że pomysłów mu nie brakuje. W końcu nadchodzi ten wyczekiwany moment, a wówczas Ola widzi tatę… Przyszedł w przebraniu na dziecięcy bal… Jako jedyny rodzic.

No cóż – tata i jego nieziemskie pomysły, plus dziecięcy bal, na którym przewidziano wiele atrakcji i konkurencji równa się… SZALEŃSTWO! Macie dość odwagi, by sięgnąć po taką mieszankę wybuchowych emocji i wrażeń?

Z radością patronuję nowej części, bo w naszym domu tata Oli zadomowił się na całego. Bardzo lubimy perypetie tej rodziny i z chęcią wracamy do wszystkich wydanych dotąd książek. Te lekkie, komiczne historie poprawią humor w najbardziej ponury dzień w roku. Polecamy serdecznie!”

Recenzja: Książki dla dzieci

Powrót