fbpx

Wakacje z Koszmarkiem! Ależ dobra jest ta książka!

„Nawiedzona chata, krążące wokół wampiry, zaginiona para naukowców i podejrzanie zachowujący się sąsiad… Tak raczej nie zapowiadają się idealne wakacje… A jednak! Dla pasażerów Koszmarka, paskudnego busa, pogromcy bieszczadzkich szos, to niesamowita okazja na przeżycie wielkiej przygody!
〰〰〰
Dziadek, babcia, Lena, Kacper i przepiękny owczarek belgijski Malina tworzą team, któremu nic nie jest straszne. No może tylko czasami… 😉 Jeśli lubicie trzymające w napięciu opowieści z dreszczykiem i wyjątkowo charakternych bohaterów, to po prostu musicie sięgnąć po tę książkę. Ja zarwałam dla niej noc i już nie mogę się doczekać kolejnej części (a zapowiada ją zakończenie tej opowieści)! Wartka akcja, pomysłowa fabuła, niefrasobliwi dziadkowie i rezolutna, odważna młodzież. To po prostu musiało się udać!

Fot. Biblioteka małych czytaczy

〰〰〰
Podróżnicy z Koszmarka wyruszyli w Polskę, podążając topem niewyjaśnionych zagadek i tajemnic. Na początku postanowili sprawdzić, co też dzieje się w bieszczadzkim Jaworniku. A plotki krążą niesłychane! Dlatego też poza podziwniem uroków przyrody i korzystaniem z miejscowych atrakcji, sprawdzają, czy rzeczywiście przypadkiem gdzieś nie krążą wampiry… albo zaginieni naukowcy.
〰〰〰
Ależ dobra jest ta książka! Energiczna, trzymająca w napięciu, przemyślana. Sprawia, że od samego początku mocno kibicujemy bohaterom i razem z nimi mamy gęsią skórkę, w najstraszniejszych momentach. Tej piątki po prostu nie da się nie lubić! Gorąco polecam!”

Recenzja: Biblioteka małych czytaczy

Przeczytaj fragment: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/wakacje-z-koszmarkiem-gniazdo-wampirow/

Powrót