fbpx

„Walizka pełna marzeń” – wielowątkowa historia pełna fantastycznych przygód

„Lubicie podróże? My bardzo! Gdybyśmy tylko mogli, to podróżowalibyśmy po całym świecie i wracając z jednej podróży, od razu ruszalibyśmy w drugą. A co jest najważniejsze w podróży? Oczywiście, że walizka 🙂
〰〰〰
Przez ostatnich klika wieczorów zaczytywaliśmy się w nowości od Wydawnictwa Dwukropek. Była to lektura właśnie o walizce – Walizce pełnej marzeń. Wyjątkowej, przypominającej Empire State Building – Manhatance. Historia zaczyna się od zakupów. Zuzia i jej tata wędrują po sklepie, mają w planach kupno rolek. Jednak, gdy Zuzia zauważa w witrynie sklepowej Manhatankę już wie. Ta walizka musi być jej. Dziewczynka ma zamiar zabrać walizkę na wakacje. Niestety na lotnisku ich losy rozdzielają się. Czy naszym bohaterkom uda się znowu spotkać?

Fot. Zaczytana kreatywna

〰〰〰
Opowieść o Zuzi i Manhatance to wielowątkowa historia pełna fantastycznych przygód, zwrotów akcji ale także odniesień do współczesności. Znajdziemy w niej rozterki charakternej nastolatki, opisy pracy lotniska i smartfonową rzeczywistość z portalami społecznościowymi w tle. Wszystkie te elementy sprawiają, że Walizka pełna marzeń spodoba się każdemu. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Tak jak to być powinno w idealnie spakowanej walizce podróżnej. Polecamy!”
〰〰〰
Recenzja: Zaczytana kreatywna

Powrót